KONTAKT

Kontaktuppgifter

Telefon: 011-32 01 00
Fax: 011-39 10 80
E-post: welcome@polyproject.com

Adress:
Gamla Krokeksvägen 35
618 33 Kolmården

Administration

Isabell Lindahl

Isabell Lindahl, VD
Telefon: 011-320 216
E-post: isabell.lindahl@polyproject.com

Ann-Kristin Nilsson

Ann-Kristin Nilsson, Ekonomiansvarig
Telefon: 011-320 204
E-post: ann-kristin.nilsson@polyproject.com

Kontaktformulär

    Produktion

    Anders Johansson

    Anders Johansson, Beredning & produktionsplanering
    Telefon: 011-320 101
    E-post: anders.johansson@polyproject.com

    Daniel Jocic

    Daniel Jocic, Beredning
    Telefon: 011-320 104
    E-post: daniel.jocic@polyproject.com

    Martin Evaldsdottra

    Martin Evaldsdottra, Konstruktör
    Telefon: 011-320 207
    E-post: martin.evaldsdottra@polyproject.com

    Peter Runnman, Verkmästare
    Telefon: 011-320 102
    E-post: peter.runnman@polyproject.com

    Försäljning

    Conny Sörberg

    Conny Sörberg, Projektledare och teknisk säljare
    Telefon: 011-320 203
    E-post: conny.sorberg@polyproject.com

    Erik Rydell

    Erik Rydell, Key Account Manager
    Telefon: 011-320 201
    E-post: erik.rydell@polyproject.com

    Markus Nissinen

    Markus Nissinen, Projektledare och teknisk säljare
    Telefon: 011-320 202
    E-post: markus.nissinen@polyproject.com

    Leif Holmsell

    Leif Holmsell, Innesäljare pumpstationer
    Telefon: 011-320 208
    E-post: leif.holmsell@polyproject.com

    Scroll to top