KONTAKT

Kolmården (Polyproject)

Telefon: 011-32 01 00
Fax: 011-39 10 80
E-post: welcome@polyproject.com

Adress:
Gamla Krokeksvägen 35
618 33 Kolmården

Klippan (Vera Klippan)

Telefon: 0435-140 90
E-post: info@veraklippan.se

Adress:
Brännerigatan 5
264 39 Klippan

Administration

Isabell Lindahl

Isabell Lindahl, VD
Telefon: 011-320 216
E-post: isabell.lindahl@polyproject.com

Ann-Kristin Nilsson

Ann-Kristin Nilsson, Ekonomiansvarig
Telefon: 011-320 204
E-post: ann-kristin.nilsson@polyproject.com

Produktion

Michaela Gustafsson, Produktionschef
Telefon: 011-320 209
E-post: michaela.gustafsson@polyproject.com

Anders Johansson

Anders Johansson, Beredare
Telefon: 011-320 101
E-post: anders.johansson@polyproject.com

Tobias Karlsson, Beredning
Telefon: 011-320 104
E-post: tobias.karlsson@polyproject.com

Ryan Nistal, Konstruktör
Telefon: 011-320 207
E-post: ryan.nistal@polyproject.com

Peter Runnman, Beredning och inköp
Telefon: 011-320 102
E-post: peter.runnman@polyproject.com

Försäljning

Erik Rydell

Erik Rydell, Försäljningschef
Telefon: 011-320 201
E-post: erik.rydell@polyproject.com

Conny Sörberg

Conny Sörberg, Projektledare och teknisk säljare
Telefon: 011-320 203
E-post: conny.sorberg@polyproject.com

Markus Nissinen

Markus Nissinen, Projektledare och teknisk säljare
Telefon: 011-320 202
E-post: markus.nissinen@polyproject.com

Stefan Turesson, Projektledare och teknisk säljare
Telefon: 011-320 210
E-post: stefan.turesson@polyproject.com

Leif Holmsell

Leif Holmsell, Innesäljare pumpstationer
Telefon: 011-320 208
E-post: leif.holmsell@polyproject.com

Administration

Anders Alm, Platschef & försäljning
Telefon: 0435-140 95

Johanna Holm, Administration
Telefon: 0435-140 90

Produktion

Behboud Ghobadi, Förman produktion

Försäljning

Christer Nilsson, Försäljning
Telefon: 0435-140 93

Kontaktformulär

    Scroll to top